Dişi Enerji Şifalandırma Atölyesi

 Caddebostan Yoga Online Platform’da 13 Şubat ile Dişi Enerji Şifalandırma Uzmanlık Programı açılıyor. 4 ayrı modülden oluşacak eğitim sonunda uluslararası akredite 10 saatlik Yacep sertifikasına sahip olabilirsiniz .

Uzun yıllardır eğitimlerinde ve kamplarında Dişi Enerji Şifalandırma çalışmaları yapan Sinem Perek bilgilerini, yoga ve dişi enerji alanında kendini geliştirmek ve şifalanmak isteyenlerle uzaktan eğitim üzerinden paylaşacak. Bu eğitim 4 modülde Svadhisthana-Sakral chakra üzerine yoğunlaşacak yoga pratikleri,meditasyon ve nefes/enerji çalışmalarından oluşacaktır. Yaratıcılık, yakınlık, üreme, kendine güven, sosyallik enerjisinin arttırılması, utangaçlık ve suçluluk duygusunu aşma, anne ve anne kültürüyle oluşan ilişkilerin şifalandırılması, bütün bu konularda bilinçaltında özgürleşme üzerine iyileştirici çalışmalar yapılacaktır. Ayrıca kısırlık, premenapoz/menapoz belirtileri, yumurtalık/rahim problemleri, kandida, yeme bozuklukları, hap bağımlılığı, depresyon, alkolizm ve alerji problemlerini kapsayan organsal iyileşme için özellikle yumurtalık, rahim, kalın bağırsak, böbrekler, idrar yoku, cilt, dalak ve safra kesesi ile kalça-bel bölgesi kas ve iskelet sisteminde iyileştirici enerjinin uyandırılması amaçlanmaktadır. 

Tarihler: 13 Şubat-20 Şubat-27 Şubat-3 Nisan Cumartesi günleri : 13:00-14:30

Ücret: 600 TL

Sinem PerekSinem Perek (Sinoyoga), E-RYT 500/YACEP (Yoga Alliance), HİS Yardımcı Yoga Antrenörü, Hatha Yoga, Vinyasa.
Caddebostan Yoga kurucusu ve blog yazarı olan Sinem Perek Amerikan Yoga Akreditasyon Kuruluşu Yoga Alliance tarafından deneyimli yoga eğitmeni ve devam eden eğitim sağlayıcısı sıfatı almıştır. 2000 yılında başladığı yoga yolculuğunu, Hindistan Himalayalar'da öğrendiği çeşitli yoga türleriyle profesyonelliğe dönüştürmüştür.Seyahat, sağlıklı beslenme üzerine yazılar yazmaktadır, SUP Yoga'yı Türkiye'de tanıtmaktadır. Devamı için..