Caddebostan Yoga'da Özlem Ataman ile Eylül ayı Özel Etkinlik


KUNDALİNİ YOGA VE MEDİTASYON İLE SONBAHAR EKİNOKSU ÖZEL ÇALIŞMASI

23 EYLÜL 2019 Pazartesi, 19:30-21:30
Sonbaharın gelişinin başlangıcı sayılır ve gece gündüz eşittir. Bugünden itibaren günler kısalmaya – geceler uzamaya başlar. Dengelenme ve Kış mevsimine hazırlanmak için iyi bir dönemdir. Kundalini Yoga ve Meditasyon açısından eski projelerin bitirilmesi ve yenilikler için tohumların ekilme zamanıdır.

Spiritüel bakış açısına göre, Sonbahar Ekinoksu, bilinç ışığımız ile gölgemizin karanlığı arasındaki dengeyi bulmak için iyi bir zamandır.
- Bir türlü bitiremediğiniz neler var?
- Hangi yeniliklere başlamak istiyorsunuz?
- Hayatınızda alan açmak için neleri bırakmanız gerekiyor?
- Gelişmenize ve ilerlemenize engel olan olumsuz düşünce – inanç kalıplarınız nelerdir?

Özlem Ataman ile Eylül ayına ait bu özel ekinoks çalışmasına katılmak isteyenler, derse gelmeden önce yukarıdaki sorulara odaklanıp, kendi hayatınız için cevapları bulmaya çalışın.
Ücret: 100 TL – Sohbet + Yoga + ikramlar dahil
Not: Gelirken yanınızda kalem – kağıt, 1 adet mum (nasıl bir mum olduğu hiç fark etmez yeter ki hiç yakılmamış olsun) ile bir avuç herhangi bir tohum olsun.
Bilgi ve kayıt için:
Murat Soyışık – 0532 728 4030
Neslihan Topuzlu Buzkan – 0532 654 5054
kundalini10yil@gmail.com

 Özlem Ataman Tara Kaur Kimdir?
C-IAYT Sertifikalı Türkiye’nin tek Kundalini Yoga Terapisti ve Eğitmeni olan Özlem Ataman Tara Kaur, dünyanın en önemli kundalini yoga gurusu Gurmukh Kaur Khalsa'nın öğrencisi olarak Rishikesh - Hindistan'da eğitmenlik diplomasını olmıştır. Türkiye'deki Kundalini Research Institute (KRI) onaylı bir kaç eğitmenden biridir.
Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdikten sonra London Guildhall University’de Pazarlama Yönetimi masteri yapmış ve uzun yıllar yabancı firmalarda yönetici olarak çalışmıştır. Nepal, Butan, Tibet ve Hindistan gibi birçok ülkeye seyahat eden Özlem Hoca aynı zamanda folklor ve latin dansları yapmış ve tezhip kurslarına katılmıştır. İç huzurunu Kundalini Yoga’da bulan ve uzun yıllardır eğitmenliğiyle diğer insanları da kendi huzuruna ulaştırmaya yardımcı olan Özlem Ataman, 2017 Eylül ayında çok sevilen kitabı “Yol Arkadaşım Kundalini Yoga”yı yayınlamıştır. İstanbul’da eğitim ve workshoplarına devam etmekte ve yıl içinde bir çok keyifli mekanda yoga kampları ve inzivalar düzenlemektedir.