Yüz Yogası Eğitimi Sertifika Programı

Feride Mehdizade ile Uluslararası Sertifikalı Yüz Yogası Workshop

Tarih: 20 Ekim Pazar/ 11:00-16:00  


Caddebostan Yoga'da Feride Mehdizade ile sezonun  Sertifikalı Yüz Yogası Eğitimleri 20 Ekim Pazar günü devam ediyor. Bu eğitimi tamamlayanlar Yoga Alliance üzerinden Uluslararası Katılım Sertifikası alacak. İleri seviyede profesyonelleşmek isteyenler Kasım ayında düzenlenecek eğitimle 10 saate sertifikalarını tamamlayarak Yüz Yogası Eğitmeni ve Uygulamacısı olarak çalışma imkanına sahip olacaklar

1995 yılında Fransız ekolünde "Yüz Jimnastiği" eğitimi alan ve uzun yıllardır yüz yogası eğitimleri uygulayan ünlü yüz yogası gurusu Feride Mehdizade 20 yıllık kişisel bilgi ve deneyimlerini Caddebostan Yoga'da bir kez daha paylaşarak, hem amatör hem de profesyonel uygulamacılar için 5 saatlik bir eğitim/workshop verecek. Bu eğitimde 30 temel yüz yogası hareketi eğitimine ek olarak doğal güzellik maskeleri, gür saçlara sahip olmak için önemli ipuçları ve sağlıklı bir cilt ve saç için beslenme sistemi de paylaşılacak.

Türkiye'de ilk defa uzmanından "Yüz Yogası Eğitimleri ve Sertifika Programları" başlatan Caddebostan Yoga'da Yüz Yogası Eğitimleri devam ediyor. Sezonun son programı niteliğinde 20 Ekim Pazar günü yapılacak eğitim 5 saatlik bir modülden oluşuyor. Bu eğitim sertifikasyonun ilk modülünü oluşturuyor, Kasım ayında düzenlecek eğitimle toplam 10 saatle tamamlandığında Yüz Yogası Eğitmenliği Sertifikasyonu kazandıracak eğitim 25 yıllık deneyimi ve uzmanlığı ile Feride Mehdizade öğretmenliğinde veriliyor. Bu Sertifikasyon aynı zamanda Yoga Alliance programından da katılımcılara 10 saatlik eğitim saati kazandırıyor. Programın tamamına katılarak profesyonel uygulayıcı ve eğitmen olmak isteyenler merkezimizle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirler. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler Yüz Yogası sayfamızı inceleyebilirsiniz.