Yüz Yogası Eğitimi Sertifika Programı

Feride Mehdizade ile Uluslararası Sertifikalı Yüz Yogası Workshop

Tarih: 9 Şubat Pazar/ 11:00-16:00  


Caddebostan Yoga'da Feride Mehdizade ile sertifikalı Yüz Yogası Eğitimleri 9 Şubat Pazar günü devam ediyor. Bu eğitimler Yoga Alliance üzerinden Uluslararası Katılım Sertifikası alarak yeni ve çok sevilen bir meslek dalıyla tanışmanıza fırsat veriyor. İleri seviyede profesyonelleşmek ve bu sertifikayı almak isteyenler Mart ayında düzenlenecek 2.modül eğitimle 10 saatlerini tamamlayarak Yüz Yogası Eğitmeni ve Uygulamacısı olarak çalışma imkanına sahip olacaklar

1995 yılında Fransız ekolünde "Yüz Jimnastiği" eğitimi alan ve uzun yıllardır yüz yogası eğitimleri uygulayan ünlü yüz yogası gurusu Feride Mehdizade 20 yıllık kişisel bilgi ve deneyimlerini Caddebostan Yoga'da bir kez daha paylaşarak, hem amatör hem de profesyonel uygulamacılar için 5 saatlik bir eğitim/workshop verecek. Bu eğitimde 30 temel yüz yogası hareketi eğitimine ek olarak doğal güzellik maskeleri, gür saçlara sahip olmak için önemli ipuçları ve sağlıklı bir cilt ve saç için beslenme sistemi de paylaşılacak.

Türkiye'de ilk defa uzmanından "Yüz Yogası Eğitimleri ve Sertifika Programları" başlatan Caddebostan Yoga'da Yüz Yogası Eğitimleri devam ediyor. 2020 yılının ilk programı niteliğinde 9 Şubat Pazar günü yapılacak eğitim 5 saatlik bir modülden oluşuyor. Bu eğitim sertifikasyonun ilk modülünü oluşturuyor, Mart ayında düzenlecek eğitimle toplam 10 saatle tamamlandığında Yüz Yogası Eğitmenliği Sertifikasyonu kazandıracak eğitim 25 yıllık deneyimi ve uzmanlığı ile Feride Mehdizade öğretmenliğinde veriliyor. Bu Sertifikasyon aynı zamanda Yoga Alliance programından da katılımcılara 10 saatlik eğitim saati kazandırıyor. Programın tamamına katılarak profesyonel uygulayıcı ve eğitmen olmak isteyenler merkezimizle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirler. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler Yüz Yogası sayfamızı inceleyebilirsiniz.