Caddebostan Yoga'da Neslihan Çoroğlu ile Geleneksel Thai Masaj Eğitimi


Yepyeni bir meslek sahibi olmak isteyenler,hayatına farklı bir yönde keyifli bir meslek ile devam etmeyi düşünenler ve beden üzerinde doğru dokunuşlarla şifa sanatını öğrenmek isteyen Yoga/Pilates eğitmenleri için yeni sezonda Caddebostan Yoga'da çok faydalı bir program açılıyor.

Türkiye'de konusunun en iyi uzmanlarından Thai Masaj Eğitmeni ve Terapisti Neslihan Çoroğlu ile Ekim ayıda iki gün toplam 12 saatlik sürecek Thai Masaj 1. Seviye Eğitim Programı Caddebostan Yoga'da açılıyor. 
20 ve 21 Ekim tarihlerinde düzenlenecek bu eğitim ile Temel Seviye'de Thai Masajının en güzel uygulamarını, Thailand'a defalarca giden ve bu değerli şifa sanatını tüm incelikleriyle bilen değerli hocamız Neslihan Çoroğlu ile birlikte öğreneceksiniz.

Thai Masajı nedir?
Geleneksel Thai Masajı 2500 yıldan bu yana yapılan bir şifa sanatıdır. Esnetme, germe, çekme ve bası hareketleri uygulanarak yapılan bu masaj "Pasif Yoga " olarakta bilinir.

Thai masajı düzenli uygulandığında duruş bozukluklarını iyileştirir, esnekliği arttırır, kan dolaşımını düzenler ve derin gevşeme sağlar. 

1.Seviye Eğitim İçeriği 
# Thai masajının tarihsel gelişimi, etkileri ve uygulama alanları 
# Meridyenler ve bedendeki enerji akışı 
# Sırtüstü yatarken bedenin ön kısmına uygulama 
# Yüzüstü yatarken bedenin arka kısmına uygulama 
# Oturma pozisyonunda uygulama 
# Yüz masajı teknikleri 
Yer: Caddebostan Yoga 
Tarih: 20-21 Ekim 2018
Saat: 12.00-18.00 
Katılım ve diğer ayrıntılar için Caddebostan Yoga İletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.