ThetaHealing Uzmanı Nuray Tanin ile İlişki Yaratmanın Enerjisi

Hayallerinizin ötesinde bir ilişki yaşamaya hazır mısınız?

Peki sizce mükemmel bir İlişki nedir?
Aşkı arıyor ama bulamıyor musunuz? Aşık olduğunuz kişi size aşık değil mi? İlişkinizi ciddi bir aşamaya mı geçirmek istiyorsunuz? Aşkta şansınız olmadığını mı düşünüyorsunuz? Beraber olduğunuz kişi sizinle evlenmeye korkuyor mu? Evlenmek için geç mi kaldığınıza inanıyorsunuz? Erkeklere çekici gelmediğinizi mi düşünüyorsunuz? Ya sizin kendi bedeninizle, kendi kısmetinizde sahip olduğunuz ilişki nasıl?
Kendinizle sahip olduğunuz ilişkiniz nasıl?
Ne yaparsanız yapın asla yeterli olmayan bir ilişkiniz oldu mu hiç?
 Hiç bu güne kadar erkek arkadaşınızı, kız arkadaşınızı, eşinizi, çocuklarınızı yada arkadaşlarınızı değiştirmeye çalıştınız mı?
yada Mükemmel ilişkiyi yaratmak için kendi kendinizden ne kadar boşandınız?

Peki; Eşinizle, çocuklarınızla, ebeveynlerinizle, arkadaşlarınızla, kendinizle, bedeninizle, parayla ve daha bir çok şeyle olan ilişkinizi şu ana kadar olduğundan çok daha farklı, kolay ve neşeli bir hale dönüştürmek ister misiniz?

Aklınızdaki soruları masaya yatırmaya ve bunların kilidini açmaya hazır mısınız!

Bize yeni başlangıçların olasılığını gösterecek olan araçlarla oynamaya ne dersiniz!

17 Mayıs Perşembe akşamı saat 20:00'de gerçekleştirilecek  buluşma  Nuray Tanin eşliğinde yapılacak.Kahkaha Yogası ile üstümüzdeki negatif enerjiyi kaldırarak bizi pozitif ve olumlu enerjilerle dolduracak olan bu seminer ve şifa çalışması İlişki Kurma Enerjinizi baştan başa yenileyecek. Katılım ve kayıt şartları için bize İletişim üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
Nuray Tanin Kimdir?

1990 yılında Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun olduktan sonra 20 yılı aşkın bir süre ticaretle  birlikte kişisel gelişim dönüşümüne başlamıştır. Reiki 1_2_3 eğitimlerini  tamamladıktan sonra bir çok eğitim ve programa katılarak değişim ve dönüşüm yolculuğu devam etmiştir. Annesini kaybı ile birlikte tam dibe vurduğu ve herşeyi sorguladığı bir anda Thetahealing ile tanışmış ve Thetahealing 1_2 eğitimini almıştır. Annesinin kaybında yaşadığı yol ayrımı sonunda onu Access the bars uygulayıcısı ve eğitmen olmaya yönlendirmiştir. Nuray Tanin aynı zamanda beden prosesleri eğitmeni ve uygulayıcısı,  facelift eğitmeni ve uygulayıcısı, kahkaha yogası lideri ve yüz yogası uygulayıcısı eğitmenidir.