Caddebostan Yoga'da Regresyon Çalışması


Önceki yaşam deneyiminizi öğrenmeye hazır mısınız?

Caddebostan Yoga’da Regresyon Uzmanı Ayşem Silifke’den yaşamınızı dönüştürecek çok değerli bilgileri içeren bir seminer ile kendin olma yolunda çarpıcı ve etkili bir meditasyon.
Radiance Okul/Uluslararası Earth Akademiden Regresyon Uzmanı Ayşem Silifke şimdiki hayatımıza büyük faydalar sağlayacak ve yaşadığımız en büyük sorunun köküne giderek şifalandıracak olan regresyon tekniğini bizlerle paylaşarak bizleri yaşamımızın köklerine doğru bir yolculuğa çıkaracak.
Hayatı dönüştürmede yeni ve mucize bir teknik : Regresyon terapisi
Bir dönüşüm yolculuğu:  Yaşadığımız tüm sorunlar, izleri, travmalar ve takıntılar üzerine derin bir keşif ve üzerimizde yarattığı olumsuz etkileri dönüştürücü bir sistem.
Hayatınızın amacına regresyon tekniği ile yaklaşın!
Geçmişin üzerinizdeki izlerini temizleyerek bugünü ve yarınızı kazanın!
Tüm olumsuz enerjilerden ve bilinçaltından gelen düşünce kalıplarından sıyrılarak yaşamınızı dönüştürmek elinizde.
“Bilinçaltımız bilince çıkmadıkça, karşımıza kader olarak çıkar.”                 
Yaşadığımız olayları değiştiremeyiz, ama üzerimizde bıraktıkları duyguları anlarak, bu olaylardan kaynaklanan sorunlardaki olumsuz enerjiyi dönüştürebiliriz.
Takıntılarınız, korkularınız, fobileriniz, tekrarlayan rüyalarınız, kendini bir yere ait hissetmeyişiniz, yanlızlık-terkedilme ve aldatılma duygularınız, kurban rolü, dominant kişilik,  depresyon, aşırı yemek hastalığı-obezite gibi sorunlarınızın köküne inerek şifalandırmak üzerine çok derin bir teknik olan regresyon terapisi, bir keşif yolculuğu. Neden böyle olduğumuzu veya neden öyle yaptığımızı bilmeden kişiliğimizdeki veya hayatımızdaki sorunları bilinçaltından bilinç düzeyine çıkartarak çözümleyen ve sonrasında mutlu bir zihin, beden ve ruh bütünlüğü ile yaşamımıza devam etmemizi sağlayan bu teknik ile hem sorunlarımızın köküne inerken, hem de yaşam amacımızı gerçekleştirmeye yönelik önemli bir adım atacağız.
Radianced Okul’dan Regresyon uzmanı ve Bilinçaltı Danışmanı Ayşem Silifke ile geçmişin üzerimizdeki izlerini temizleyerek bugünümüzü ve yarınımızı kazanacağımız bu teknik ile ilgili çok değerli bilgiler alırken, kendimiz olma yolunda çok çarpıcı ve etkili bir meditasyon ile bu semineri tamamlayacağız.